Cennik

Koszt projektu wnętrza ustalany jest każdorazowo indywidualnie i zależy on m.in. od od zakresu prac projektowych (m.in. ilości spotkań w sklepach z wyposażeniem wnętrz oraz nadzorów, ilości rysunków i zestawień materiałów, wizualizacji) oraz  metrażu i funkcji pomieszczenia.

Cena za projekt wnętrza domu czy mieszkania zaczyna się już od 80zł brutto za m2 projektowanej powierzchni za takie pomieszczenia jak pokoje, salony, komunikacja.
Projekty łazienek czy kuchni to koszt od 100zł za m2 projektowanej powierzchni. Przy kompleksowych zleceniach stosujemy atrakcyjne rabaty.
W przypadku wnętrz komercyjnych tj. projekty wnętrz biurowych, hotelowych, restauracji i pubów, dyskotek, witryn sklepowych przygotujemy indywidualną wycenę prac projektowych.

Porady architekta wnętrz:
W swojej ofercie posiadamy również jednorazowe porady projektanta wnętrz w cenie od 350-450zł za wyjazd (do 2 godzin porady). Porada nie obejmuje przygotowania rysunków czy wizualizacji komputerowych.

Jeśli interesuje Cię dokładna cena projektu wnętrza zadzwoń lub napisz przesyłając rzut, zdjęcia bądź opis inwestycji (lokalizacja, zakres, oczekiwany termin realizacji).
W przypadku dużych pomieszczeń oraz pomieszczeń komercyjnych z terenu Śląska (GOP) i Zagłębia – zadzwoń i umów się na bezpłatne i niewiążące spotkanie, po którym zostanie przygotowana i przesłana szczegółowa wycena prac projektowych.